PLENRURO

Folia antykorozyjna VCI

Ochrona przed korozją jest ważna dla wszystkich firm, które mają w swojej ofercie produkty metalowe i stalowe, urządzenia czy maszyny. Tylko odpowiednie zabezpieczenie przed korozją zagwarantuje, że nasze towary będą w nienaruszonym stanie zarówno w czasie magazynowania, jak i transportu. Na rynku dostępnych jest wiele różnych środków antykorozyjnych: papiery i folie antykorozyjne VCI, środki z linii Tectyl, emitery VCI czy środek do usuwania korozji E25.

Wybór najlepszego zabezpieczenia antykorozyjnego zależy między innymi od takich czynników jak: branża w której działamy, rodzaj produktu do zabezpieczenia, przeznaczenie towaru, czy towar będzie magazynowany i/lub transportowany. Na szczęście nie musimy sami poszukiwać odpowiedniego środka – pomogą nam w tym specjaliści z firmy Maverick. W ten sposób będziemy mieli pewność, że wybrana folia antykorozyjna czy pochłaniacze wilgoci idealnie spełnią nasze wymagania. Warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów w dziedzinie środków antykorozyjnych.

Firma Maverick to profesjonalne zabezpieczenia antykorozyjne dla wszystkich towarów. W ofercie znajdziemy:folia antykorozyjna, folia antykorozyjna VCI, folie antykorozyjne,folie antykorozyjne vci, tectyl, papier antykorozyjny, papiery antykorozyjne, papier antykorozyjny vci, papiery antykorozyjne vci, środki antykorozyjne, vci, fotowoltaikavpci, zabezpieczenie antykorozyjne, folia aluminiowa, folie aluminiowe, folia barierowa, folie barierowe, papier VCI, papiery VCI.