PLENRURO

Zabezpieczenia antykorozyjne, zabezpieczenie antykorozyjne

VCI – najlepsze zabezpieczenie antykorozyjne

Zabezpieczenia antykorozyjne są bardzo ważne wszędzie tam, gdzie trzeba ochronić towary przed szkodliwym działaniem wilgoci, czy to w czasie magazynowania, czy transportu. Do skutecznych środków antykorozyjnych należą z pewnością produkty VCI. Zawierają one wbudowane, lotne cząsteczki VCI, które tworzą ochronną warstwę na powierzchni detalu i w ten sposób gwarantują skuteczne zabezpieczenie antykorozyjne.

Co więcej, nie ma konieczności usuwania środka VCI z detalu czy opakowania, bo lotne inhibitory korozji samoistnie wyparowują do atmosfery. Dobre zabezpieczenia antykorozyjne pomogą nam w ochronie naszych towarów przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Zalety zabezpieczeń antykorozyjnych:

  • Zmniejszenie kosztów - nie jest konieczne stosowanie dodatkowych substancji ochronnych
  • Ochrona środowiska - nie powodują zanieczyszczeń i mogą być poddane recyklingowi
  • Szeroki wybór środków w zalezności od indywidualnych potrzeb
  • Prosta i łatwa apikacja

VCI to skuteczne zabezpieczenie przed korozją metali i multimetali. Dzięki swojej innowacyjności i jakości będzie idealnym rozwiązaniem dla wszystkch firm, które stawiają na najlepsze produkty na rynku. Warto zapoznać się z technologią VCI i przekonać się, w jaki sposób może pomóc w ochronie naszych detali i maszyn.

Firma Maverick to profesjonalne zabezpieczenia antykorozyjne dla wszystkich towarów. W ofercie znajdziemy:folia antykorozyjna, folia antykorozyjna VCI, folie antykorozyjne,folie antykorozyjne vci, tectyl, papier antykorozyjny, papiery antykorozyjne, papier antykorozyjny vci, papiery antykorozyjne vci, środki antykorozyjne, vci, fotowoltaikavpci, zabezpieczenie antykorozyjne, folia aluminiowa, folie aluminiowe, folia barierowa, folie barierowe, papier VCI, papiery VCI.